עו“ד ורדית דמרי מדר, היא הזוכה הראשונה בפרס קרן נשות הדסה ע“ש ברניס טננבאום

© כל הזכויות שמורות ל"ידיד מרכזי זכויות בקהילה" (ע"ר)

Proudly built on  Wix by the Wix Monster בניית אתרים בוויקס

לקבלת מידע על מרכזי הזכויות וימי קבלת קהל התקשרו 1-700-500-313

עו"ד ורדית דמרי מדר, היא הזוכה הראשונה בפרס קרן נשות הדסה ע"ש ברניס טננבאום

24/05/2009

דמרי-מדר, תקבל את הפרס בטקס חגיגי שיתקיים בחודש יוני בניו יורק

 

 

 

עו"ד ורדית דמרי מדר, מנהלת המחלקה המשפטית של עמותת "ידיד" תקבל את הפרס של קרן נשות הדסה ע"ש ברניס טננבאום. 
הפרס, שמוענק, זו הפעם הראשונה, ניתן לעו"ד דמרי מדר על פעילות מיוחדת ויוצאת דופן לקידום זכויות נשים ונערות בישראל ובארה"ב.

 

הפרס נועד לסייע בפיתוח מנהיגות בקרב נשים המחוייבות לקידום מעמדן וזכויותיהן של נשים ונערות ולאפשר להן להמשיך ולפתח קריירה מקצועית בתחום זה.

עו"ד דמרי מדר, החלה את עבודתה בעמותת "ידיד" בשנת 2003 כעורכת דין קהילתית איזורית. בשנת 2008 מונתה לתפקיד מנהלת המחלקה המשפטית הכוללת עורכות דין ורכז מידע משפטי ואשר מעניקה סיוע משפטי חינם לעשרות אלפי משפחות ויחידים מידי שנה, במיוחד בנושאים של דיור, הוצאה לפועל, ביטוח לאומי ועוד.

 

במהלך עבודתה ב"ידיד" עבדה עו"ד דמרי מדר גם בפרוייקט "להבה" – להנעתת תלמידי תיכון מאוכלוסיות מוחלשות לרכוש השכלה גבוהה. לאחר שסיימה את התואר השני במשפטים היא מלמדת בקליניקה לסיוע משפטי לתושבי שדרות בפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים.
 

בין הדברים שתישא עו"ד ורדית מדר דמרי, בטקס הענקת הפרס, שיתקיים בניו יורק בחודש יוני היא תגיד כי : 
"לאור המאבקים החברתיים בישראל, היה ברור לי כי המשך דרכי המקצועית חייבת להיות מתן סיוע לנשים מוחלשות ושימוש בכלים המקצועיים שלי, כעורכת דין, לטובת אוכלוסייה זו."

 

וגם - "היום כבר ברור מאליו כי על אף שיש לשבור את תקרת הזכוכית, ניפוץ הזכוכית לא יסייע לנשים מובטלות או נשים שעובדות בניקיון ובמשק בית, נשים שעבורן אפילו להתקע בתקרת הזכוכית זה חלום לא מושג, כאלה שחולמות להתנתק מהאדמה הבוצית בה הן נטועות ולהתחיל לטפס למעלה".

 

 

 

הפרס ע"ש ברניס ס. טננבאום, הוכרז על ידי קרן נשות הדסה לכבודה של ברניס טננבאום,על עבודתה ותרומתה רבת השנים לקידום נשים יהודיות בארה"ב.

שתפו
Please reload