עמותת ידיד וקרן אייסף ממשיכים את המחאה החברתית

© כל הזכויות שמורות ל"ידיד מרכזי זכויות בקהילה" (ע"ר)

Proudly built on  Wix by the Wix Monster בניית אתרים בוויקס

לקבלת מידע על מרכזי הזכויות וימי קבלת קהל התקשרו 1-700-500-313

עמותת ידיד וקרן אייסף ממשיכים את המחאה החברתית

20/12/2011

עמותת ידיד וקרן אייסף ממשיכ...

 

שיתוף פעולה חדש בין קרן אייסף לבין עמותת "ידיד" וקבוצת "הכח להשפיע-תושבים עושים שינוי" מאשקלון יבטיח המשך המחאה החברתית. לראשונה, מצטרפות סטודנטיות, ממובילות המחאה החברתית בדרום, לקבוצת "הכח להשפיע " כדי להוביל מהלכים לשינוי מדיניות ברמה המקומית והארצית.

שיתוף פעולה בין קרן אייסף המשלבת מצויינות אקדמית ומעורבות חברתית וקבוצת "הכח להשפיע-תושבים עושים שינוי" מיסודה של עמותת "ידיד" באשקלון, החל השבוע עם הצטרפותן של  הסטודנטיות טל קרוגמן ויעל פלדמן, ממובילות המחאה של הקיץ האחרון בפרפריה הדרומית. השתיים תהיינה חלק בלתי נפרד מקבוצת "הכח להשפיע-תושבים עושים שינוי" ויחד יעסקו בקידום של מגוון נושאים החל ממעקב אחר ביצוע המיגון לבתי הספר בעיר, בחינת והתאמת הקריטריונים לחלוקת מלגות לתלמידים הנוסעים לפולין, הקמת מרכז תעסוקה עירוני לאנשים עם מוגבלויות, קידום פרוייקט הנגשה לשונית למסמכים רשמיים ועוד נושאים שיועלו על ידי חברי הקבוצה ותושבי העיר.

 

טל  הלומדת ניהול משאבי אנוש במכללת ספיר ויעל המסיימת את לימודי התואר הראשון בתקשורת במכללה אמרו כי "הכנסת רוח צעירה כמו גם חיבור של אוכלוסייה מגוונת לעשייה החברתית הם החזון החדש של החברה הישראלית".

 

מנכ"ל קרן אייסף, ציון רגב, אמר כי ".שיתוף פעולה חדש זה הינו המשך ל 35 שנות עשייה חברתית של הסטודנטים והבוגרים של קרן אייסף,  אנו שמחים על ההזדמנות לפעול באשקלון.   

 

רן מלמד- סמנכ"ל עמותת ידיד,  אמר כי "מדובר בשיתוף פעולה מתבקש בין החברה האזרחית לציבור הסטודנטים והפילנתרופיה  שיתוף הפעולה יכול רק להניב פירות של מצויינות ושינוי חברתי"

 

שתפו
Please reload