מחאת הקיץ של תושבי קרית גת

© כל הזכויות שמורות ל"ידיד מרכזי זכויות בקהילה" (ע"ר)

Proudly built on  Wix by the Wix Monster בניית אתרים בוויקס

לקבלת מידע על מרכזי הזכויות וימי קבלת קהל התקשרו 1-700-500-313

מחאת הקיץ של תושבי קרית גת

25/07/2012

מחאת הקיץ של תושבי קרית גת

 

מה באמת ההבדל במחירים בין רשתות השיווק בעיר הדרומית

האם מחאת הקיץ הצליחה להוריד את המחירים ברשתות השיווק? האם החלה תחרות אמיתית בין המרכולים? על שאלות אלה החליטו תושבי העיר קרית גת החברים בקבוצת "הכח להשפיע תושבים עושים שינוי" מיסודה של עמותת "ידיד" לענות בדרך יצירתית.

במהלך שלושת השבועות האחרונים, הם הכינו רשימה בת 100 מוצרים הניתנים לרכישה ברשתות השיווק ואשר אינם מוצרים הנמצאים תחת פיקוח מחירים ממשלתי. לאחר שמיפו את הרשתות הפועלות בעיר קרית גת החלו חברי הקבוצה לבדוק את מחיריהם של המוצרים ואת התוצאות ריכזו בטבלה אשר תחולק בסוף השבוע הקרוב, לאלפי תושבי העיר המגיעים לערוך את קניות השבת שלהם.

 

הרציונאל העומד מאחורי המיזם הייחודי הזה הוא העובדה שחלקם הגדול של תושבי קרית גת אינם רגילים להשתמש באינטרנט כדי לעשות השוואת מחירים או שהם כלל לא מודעים לחשיבות הנושא. חברי קבוצת "הכח להשפיע תושבים עושים שינוי" החליטו להרים את הכפפה ולהכין רשימה שתודפס ותחולק לתושבי העיר.

 

חברי הקבוצה מצפים כי התושבים מצידם יהפכו לחלק מהמיזם וכי הם יבדקו את המחירים, ישנו את הרגלי הקנייה שלהם ולא פחות חשוב, יתקשרו ויעדכנו על כל שינוי, לטובה או לרעה כדי שניתן יהיה, אחת לחודש לעדכן את תושבי העיר היכן הם יכולים להשיג את סל המוצרים הטוב והזול ביותר.

 

מחר, יום חמישי 26 ליוני, בשעה 18:00 יצאו חברי קבוצת "הכח להשפיע תושבים עושים שינוי", לחלק את המחירונים המשולבים לתושבי העיר, הם יתפרשו בכניסות של רשתות השיווק הגדולות בעיר ויסבירו לקונים מדוע בדיקת המחירים היא אחת הפעולות הצרכניות והכלכליות החשובות ביותר.

 

שתפו
Please reload