מקדמים תקציב חברתי - ועכשיו הקמפיין

© כל הזכויות שמורות ל"ידיד מרכזי זכויות בקהילה" (ע"ר)

Proudly built on  Wix by the Wix Monster בניית אתרים בוויקס

לקבלת מידע על מרכזי הזכויות וימי קבלת קהל התקשרו 1-700-500-313

מקדמים תקציב חברתי - ועכשיו הקמפיין

05/12/2012

מקדמים תקציב חברתי - ועכשיו ...

 

במהלך השבועות האחרונים אנחנו שותפים לקבוצה הולכת וגדולה של ארגונים לשינוי חברתי ופעילים חברתיים שפועלת כדי שהתקציב הבא של מדינת ישראל – זה שיעלה להצבעה אחרי הבחירות – יהיה תקציב חברתי אמיתי – כזה שמביא בחשבון את הצרכים של כלל האוכלוסייה במדינה.

 

היום אנחנו מתחילים בקמפיין ציבורי בנושא – קמפיין שילך ויתרחב ככל שנתקרב לבחירות ובטח לאחר מכן. אחרי לא מעט עבודה, התייעצויות, מריטת שערות, עצבים ומה לא – אנחנו סוף סוף יוצאים לדרך עם הפרסום הגרפי הראשון! 


מה עושים עכשיו? לחצו על התמונה והפיצו לכל עבר! שימו לב שאתם/ משתפים/ות ("שייר") מתוך התמונה – כמה שיותר שיתופים ככה יותר באזז ויותר סיכוי לפרוץ את חומת קהל היעד השבוי, ולהגיע לחשיפה גבוהה גם של הפרסום וגם של העמוד!

 

זכרו!!!!
הדבר הראשון שהממשלה הבאה תצטרך לעשות הוא להעביר את תקציב המדינה, 400 מיליארד שקל שאופן החלוקה שלהם ישפיע ישירות על כל אחת ואחד מאיתנו: כמה כסף ילך לדיור, כמה לבריאות, כמה לחינוך, כמה לביטחון, כמה לרווחה, איך יכסו את הגירעון של 15 מיליארד ש"ח, ואילו גזירות וקיצוצים יערכו ע"מ לכסותו.


האמת היא שהתקציב כבר היה אמור לעבור - 2013 זה בעוד פחות מחודש, זוכרים? - ושהוא הסיבה שבגללה בכלל יש בחירות. אבל הפוליטיקאים שלנו מעדיפים להתעסק בכל דבר אחר מאשר בתקציב, כי להסביר איך נצא מהבור שנפלנו לתוכו זה הרבה יותר מסובך מלהבטיח שנצא ממנו בשניה וחצי אם רק נשים את הפתק הנכון בקלפי.

 

אם לא נדרוש מהמפלגות לחשוף את התכניות הכלכליות שלהן לפני הבחירות, ב23 בינואר נתעורר לממשלה חדשה שתבטיח לנו המון, אבל אתם יודעים, אף אחד לא מבטיח לקיים. בשבועות הקרובים נדרוש מהמפלגות לנהוג באחריות ובכבוד כלפי האזרחים, ולפרסם את התכנית התקציבית שלהם ואת הפתרונות לכיסוי הגרעון. 
עקבו אחר הפרסומים בעמוד, הצטרפו לפעולות המאורגנות, וביחד נפעיל מספיק לחץ בשביל שיתייחסו אלינו ולתקציב ברצינות הראויה. עדכונים נוספים בקרוב מאוד!
***
הבהרה: הקמפיין והגופים החברים בו אינו תומכים במפלגה מסויימת או במדיניות כלכלית מסויימת. הקריאה לפרסום התקציב אינה תלויה בגוף או השקפה כלכלית; מדובר בדרישה אזרחית אלמנטרית וחוצת מגזרים. עיצוב: עדי אלקין המופלאה - www.adigi.co.il

 

שתפו
Please reload