הבטחות יש אך ממד“ים אין !!

© כל הזכויות שמורות ל"ידיד מרכזי זכויות בקהילה" (ע"ר)

Proudly built on  Wix by the Wix Monster בניית אתרים בוויקס

לקבלת מידע על מרכזי הזכויות וימי קבלת קהל התקשרו 1-700-500-313

הבטחות יש אך ממד"ים אין !!

09/12/2012

הבטחות יש אך ממד"ים אין !!

 

חברי קבוצת "הכוח להשפיע תושבים עושים שינוי" אשקלון, תובעים מהשר להגנת העורף לספק לוח זמנים מדוייק לביצוע המיגון במוסדות החינוך בעיר. "שבענו מהבטחות אנחנו חוששים שגם עד תום שנת הלימודים הנוכחית לא יהיו בתי הספר ממוגנים", אומרים חברי הקבוצה

בסוף חודש אוקטובר פנו,  חברי "הכח להשפיע תושבים עושים שינוי"  אשקלון  במכתב אל השר דיכטר ובו בקשה לברר מדוע חל עיכוב במיגון מוסדות החינוך באשקלון וזאת לאחר שקודמו של דיכטר לתפקיד, וילנאי , הבטיח כי מוסדות החינוך באשקלון ימוגנו עד תחילת ספטמבר 2012 – הבטחה שלא קויימה.

 

חברי הקבוצה כתבו כי לצערם, מבצע "עמוד ענן" הקדים את תשובת השר  והוכיח פעם נוספת שהשקט באזור ניתן לשינוי בכול רגע נתון ואילו ילדי אשקלון עדיין לא ממוגנים בזמן שהותם בבתי  הספר ואף בחלק מן הגנים.

 

כעת, לאחר מבצע "עמוד ענן" נודע לחברי הקבוצה כי הוחלט להקדים את העברת התקציב לצורך מיגון מוסדות החינוך והם דורשים לדעת :

  • אם אכן הועבר כבר מלוא התקציב למיגון מוסדות החינוך בעיר אשקלון?

  • אם התקציב לא הועבר במלואו - מה גובה התקציב שהועבר ומה חלקו ממלא הסכום?

  • מי אחראי על המיגון (מועד , מכרזים וכו')? מי מפקח על הביצוע?  אנו מבקשים לשקף ולקבל לידינו את הדוח האחרון הבודק את מידת המיגון של מוסדות החינוך באשקלון כיום .

העתק מן המכתב נשלח למר בני וקנין – ראש עיריית אשקלון, מר שלמה כהן – הממונה על הביטחון ,מר שבתאי צור – ממונה על החינוך, מר משה ינאי – סמנכ"ל חינוך וחברה ולגב' אביבית סימני  -  יו"ר וועד ההורים העירוני, אשקלון.

 

רונית נשיא

חברת "הכח להשפיע – תושבים עושים שינוי"אשקלון

שתפו
Please reload