כרטיס תושב אשקלון יעניק הטבות והנחות

© כל הזכויות שמורות ל"ידיד מרכזי זכויות בקהילה" (ע"ר)

Proudly built on  Wix by the Wix Monster בניית אתרים בוויקס

לקבלת מידע על מרכזי הזכויות וימי קבלת קהל התקשרו 1-700-500-313

כרטיס תושב אשקלון יעניק הטבות והנחות

09/12/2012

כרטיס תושב אשקלון יעניק הטב...

יוזמה של קבוצת מתנדבים פעילי שכונות באשקלון בשיתוף עמותת ידיד להנפקת כרטיס תושב התקבלה בברכה מראש העיר בני וקנין

קבוצת מתנדבים, פעילי שכונות בעיר, בשיתוף עמותת ידיד הגו רעיון להנפקת כרטיס תושב אישי אשר יזכה את התושב בעיר במגוון רחב של הטבות והנחות בכניסה למתקנים, פעילויות, אירועים עירוניים, בתי עסק ומסחר, מסעדות, בתי קפה, מקומות בילוי ועוד. סל ההנחות והשירותים לתושבי העיר יפורסם באתר העירייה ויתעדכן מעת לעת לטובת התושבים ולנוחיותם. תעודת התושב הינה חלק ממהלך אשר ישרת לטובה את רווחת התושב ויחזק את הקשר בין התושב לרשות המקומית ועסקים מקומיים ובנוסף יהווה שיפור מתמיד של איכות חיים בעיר

 

כרטיס התושב יונפק לתושבי העיר בלבד מגיל 18 ומעלה ובו תוטבע תמונת התושב כולל שם ומשפחה ומס’ תעודת זהות. בפגישה שבה הציגו חברי הקבוצה את הרעיון לראש העיר, בני וקנין. הרעיון התקבל בברכה וזכה להבטחה מצד ראש העיר שאמר לחברי הקבוצה: "הרעיון של כרטיס תושב זה משהו שאני מאד גאה להיות שותף בו במיוחד שהיוזמה באה מצד תושבי העיר בעצמם "

בפגישה עם ראש העיר, הציג לו משה פישר נציג הקבוצה, כרטיסי תושב מערים שונות, בעיקר ממרכז הארץ..

 

דובר העירייה, מוסיף: הרעיון להנפיק כרטיסי תושב לתושבי אשקלון, להקנות להם הנחות והקלות בעת עריכת קניות וקבלת שירותים בבתי העסקים ובכל ענפי השירותים בעיר – הוא בן יותר מעשור ולקחו בו חלק לא מעט תושבים בעלי יוזמה בעיר. גם עורך "תיירות דרום" שהתנדב במשך 3 שנים לנהל "קניון פתוח מגדל" ובמסגרת עמותה של סוחרי שכונת מגדל שבחרו וועד סוחרים של 11 חברים – פותח הרעיון לקראת ביצוע. אולם העירייה לא מצאה תקציב להשקיע סכום של כמה עשרות אלפי שקל להפקת עשרות אלפי כרטיסי תושב מגיל 17 ומעלה.

 

עתה קבוצת המתנדבים החדשה נתקבלה ברצון טוב אצל ראש העיר מר בני וקנין ויש לקוות שהפעם יימצא התקציב הדרוש.

 

לפני שנתיים ביקר כתב "תיירות דרום" בעיריית באר שבע ושוחח עם סטודנטים שעסקו באותה תקופה בהרשמת תושבים לקבלת כרטיס תושב ובמקביל החלה פנייה לסוחרים לקבוע הנחות ובונוסים למציגי כרטיס תושב.

בשנת 2005 נפגש עורך "תיירות דרום" - כמתנדב – עם מפיק חוברת ההטבות וההנחות לתושבי העיר נהרייה, המוציא מדי שנה את חוברת "שופינג - קונים ומבלים בנהרייה" והעורך יעקב . השניים הדריכו את היזם אשקלוני כיצד להפיק את ה"שופינג" האשקלוני. במסגרת פעולות ההתנדבות במדרחוב מגדל במהלך 3 שנים, מייד לאחר מכן, לא הושגה נכונות בעיריית אשקלון, להנפיק כרטיס תושב וללא כיסוי הוצאה זו – הרעיון לא התממש עד כה..

 

בעלי "תיירות דרום", ישמח לשתף פעולה עם היזמים החדשים, להעביר את הידע ואת הכלים שצבר לקראת מיבצע היכול להיות אחד היפים בקהילת העיר אשקלון, כמו שזה קיים בערים אחרות.

 

שתפו
Please reload