החד הוריות חוזרות. נחמדות ונחושות לשנות את יחס הממשלה אליהן

© כל הזכויות שמורות ל"ידיד מרכזי זכויות בקהילה" (ע"ר)

Proudly built on  Wix by the Wix Monster בניית אתרים בוויקס

לקבלת מידע על מרכזי הזכויות וימי קבלת קהל התקשרו 1-700-500-313

החד הוריות חוזרות. נחמדות ונחושות לשנות את יחס הממשלה אליהן

14/08/2013

החד הוריות חוזרות. נחמדות ו�...

ביבי ניסה לקרוא להן פרזיטיות. אחרים חושבים שהן לא רוצות לעבוד. אבל 80 אחוז מהאמהות החד הוריות הן נשים עובדות. ממשלת ישראל אומרת שהיא שמה את העובדים במרכז אבל היא ממש "לא שמה" על האמהות החד הוריות. אז יצאנו למאבק.

יצאנו למאבק. לשנות. ויש לנו סבלנות וכח. הרבה כח. ושקט. כן. גם שקט. ואמונה בצדקת הדרך. לא מחפשות מתנות. לא קצבאות. לא תרומות. רוצות צדק. רוצות שהאמת תנצח. ואין פה כל מיני סוגים של אמת. רק אמת אחת. תזכרו. במשפחה חד הורית יש רק מפרנסת אחת. לא יותר. והממשלה חייבת להבין ולעשות את מה שהיא צריכה. להסיר את החסמים שמונעים פרנסה ותעסוקה בכבוד.


אתמול בלילה הלכנו לדבר עם הצעירים של תל אביב. תמר שחורי ושירלי הלר, ארגנו ואירחו בפאב המזג בצפון הישן של תל אביב. פרופ' יוסי יונה בא להחכים אותנו. היה חשוב ומעניין. תודה לאמהות שהגיעו. לא לבלות. לדבר, להסביר. להגיד לצעירים שהם צריכים, שהם חייבים לעזור. היו שם סמדר מנתניה וסמדר מחולון, ורד ורונית מפתח תקוה, תמי ואירית מחולון, עטרת מצורן, ובקי ואחרות. הגיעו כי זה חשוב. אם גם אתן חושבות שזה חשוב תעשו לייק. תשתפו. תצטרפו לעמוד המחאה "עובדת! לא פרזיטית" ותסייעו. תהיו חלק ממהפכה של "הכן נחמדות". מהפכה שתצליח לשנות את היחס של ממשלת ישראל ל- 130 אלף משפחות חד הוריות בישראל. בואו והצטרפו למחאת החד הוריות של 2013. זה עובד.
 

שתפו
Please reload