גם אנחנו באנו לשנות. והצלחנו

© כל הזכויות שמורות ל"ידיד מרכזי זכויות בקהילה" (ע"ר)

Proudly built on  Wix by the Wix Monster בניית אתרים בוויקס

לקבלת מידע על מרכזי הזכויות וימי קבלת קהל התקשרו 1-700-500-313

גם אנחנו באנו לשנות. והצלחנו

13/09/2013

גם אנחנו באנו לשנות. והצלחנ�...

ברהט נחנך הסניף החדש של הביטוח הלאומי. הרבה בזכות העבודה הקשה של קבוצת הכח להשפיע - תושבים עושים שינוי מיסודה של עמותת ידיד בעיר.

לפני שבע שנים הוקמה קבוצת ההתארגנות הקהילתית של עמותת "ידיד" בעיר רהט. אחת מארבע קבוצות "הכח להשפיע תושבים עושים שינוי" הראשונות שהוקמו ברחבי הארץ. המשימה הראשונה שלקחו על עצמם חברי הקבוצה היתה להביא תחבורה ציבורית לעיר הבדואית הגדולה בארץ. משימה שהושלמה בהצלחה מלאה. המשימה השנייה היתה להביא לפחות עוד סניף בנק אחד לעיר שעד לפני ארבע שנים היה בה רק סניף בנק אחד עבור חמישים אלף תושבים. גם משימה זו הוכתרה בהצלחה.

 

אתמול נחנך בעיר רהט הסניף החדש של הביטוח הלאומי במעמד שר הרווחה והשירותים החברתיים, מאיר כהן ומנכ"ל הביטוח הלאומי פרופ' שלמה מור יוסף. כפי שאמר מנכל המוסד פרופ' מור יוסף, לידיד חלק מרכזי בכך שיש סניף ראוי לטובת התושבים הבדואים.

 

זו היתה המשימה הגדולה השלישית שלקחו על עצמם חברי קבוצת "הכח להשפיע ברהט" וגם היא הסתיימה בהצלחה מלאה. בדרך הם עוד השפיעו ויזמו פעולות נוספות והם עדיין ממשיכים להיפגש כל שבוע, לתכנן, ליזום ולפעול. כבוד גדול לתושבים של רהט שיש להם כאלה אנשים מחוייבים.

 

שתפו
Please reload