חדש בנתניה – “ידיד בשכונה“

© כל הזכויות שמורות ל"ידיד מרכזי זכויות בקהילה" (ע"ר)

Proudly built on  Wix by the Wix Monster בניית אתרים בוויקס

לקבלת מידע על מרכזי הזכויות וימי קבלת קהל התקשרו 1-700-500-313

חדש בנתניה – "ידיד בשכונה"

13/10/2017

שלוחה של מרכז הזכויות של "ידיד" תפעל מעתה גם במתנ"ס דורה. בהמשך שלוחות נוספות ברחבי העיר ובאיזור השרון

בשורה לתושבי נתניה המבקשים למצות את זכויותיהם החברתיות והכלכליות. עמותת "ידיד" המפעילה מרכז באיזור התעשייה הדרומי פותחת, החל משבוע הבא שלוחה במרכז הקהילתי שבשכונת דורה בדרום העיר. מדובר בסנונית ראשונה של תוכנית "ידיד" בשכונה אותה מתכוונת להפעיל "ידיד" בשלב הראשון בשכונותיה השונות של נתניה ולאחר מכן להרחיבה לישובים נוספים באיזור השרון ולאחר מכן ברחבי הארץ.

 

"ידיד" בשכונה הוא תוצר של שיתוף פעולה עם מנכלי"ת רשת המרכזים הקהילתיים בנתניה מירה ונזינסקי ומנהל המתנ"ס בפועל שגיא אבודהרם שמטרתו הנגשת המערכת המקצועית למיצוי זכויות של עמותת "ידיד" לתושבי שכונת דורה ולתושבים משכונות סמוכות.

 

את השלוחה החדשה תפעיל אורנית מלחי, מנהלת מרכז הזכויות של "ידיד" בנתניה, שציינה כי "מדובר במהלך חשוב אשר יאפשר לנו לסייע לרבים מתושבי העיר שעקב גודלה ופרישתה הרחבה אינם יכולים להגיע בקלות לאיזור התעשייה. אני מקווה כי מרכז הזכויות של "ידיד" בנתניה, שנפתח לפני כשנתיים כמרכז זכויות לאיזור השרון כולו יוכל בחודשים הקרובים לפתוח שלוחות במספר נוסף של שכונות בעיר נתניה וביישובי השרון.

 

בשלב ראשון תתקיים קבלת קהל בימי שני בין השעות 09:00-12:00. במתנ"ס דורה רחוב נחום 35 נתניה.

ניתן להגיע ישירות אך מומלץ לתאם פגישה מראש בטלפונים 09-8357845 שלוחה 0 (במתנ"ס) או דרך מרכז "ידיד" 09-8653705 

 

תושבי נתניה המעוניינים לעבור קורס הכשרה ולהתנדב במרכז "ידיד" או בשלוחות העתידיות מוזמנים גם הם להתקשר למרכז "ידיד" בעיר לתאום פגישה.

שתפו
Please reload