מי השיקו את תוכנית המנטורים לעורכי דין, Partners & Co,

© כל הזכויות שמורות ל"ידיד מרכזי זכויות בקהילה" (ע"ר)

Proudly built on  Wix by the Wix Monster בניית אתרים בוויקס

לקבלת מידע על מרכזי הזכויות וימי קבלת קהל התקשרו 1-700-500-313

מי השיקו את תוכנית המנטורים לעורכי דין, Partners & Co,

משפט של מנטור: מי השיקו את תוכנית המנטורים לעורכי דין, ומהו מתחם העבודה Partners & Co?

ביום שלישי נפגשו במלון קראון פלאזה תל-אביב בכירים ובכירות מעולם המשפט הישראלי. המטרה: השקת תוכנית מנטורים במסגרתה גויסו כ-150 מראשי משרדי עורכי דין, שופטים בדימוס ונציגי האקדמיה, כדי לסייע לעורכי דין בראשית דרכם או ממשרדים קטנים. הרעיון: הענקת שעת חניכה בחודש כאשר בתמורה יתנו עורכי הדין הנבחרים שלוש שעות חודשיות של ייצוג משפטי חינם לאוכלוסיות מוחלשות שאין ידן משגת שירות משפטי.

 

זווית מעניינת נוספת היא במיקום הייעודי - הנחנכים ישבו במתחם Partners & Co שהשלמת הסניף הראשון שלו מתקיימת בימים אלה, במגדלי הארבעה של קבוצת חג'ג', במתחם שרונה על פני קומה שלמה ובה 70 חדרים. מדובר במתחם עבודה משותף לעורכי דין עצמאיים, כאשר הוא בנוי ייעודית להם ולצרכיהם של אנשי ונשות משפט. יזמי הפרויקט הם בני הזוג דנית לארי, חברת הוועד המנהל של עמותת ידיד המסייעת לפרויקט, ועו"ד אלעד נץ, כאשר בפרויקט משקיעים בין היתר צביקה בירן; קרן האימפקט 2B-Community של יואל חשין וחברת GLawBAL בראשות עו"ד דודי זלמנוביץ, העוסקת בייעוץ לסקטור המשפטי.

 

השופטת בדימוס הילה גרסטל, פתחה את המפגש והדגישה את חשיבות התרומה לקהילה. בהמשך, סקר נץ את עולם מיזמי האימפקט, היוצרים סינרגיה ותלות בין התחום החברתי והכלכלי. זלמנוביץ הרצה על השינויים בסקטור המשפטי ובין היתר הסביר כיצד הטכנולוגיה משנה את מקומו של עורך הדין המסורתי ואת המודלים המסורתיים של שכר הטרחה. עוד דובר על הפרטת העבודה לעורכי דין בודדים שאינם חלק מצוות המשרד, היושבים בחללי עבודה משותפים, כשמודל זה מסתמן כתורם לשיתופי פעולה וסיעור מוחות.

 

את הערב סיים  רן מלמד, סמנכ"ל עמותת ידיד, שתזרים לעורכי הדין את הלקוחות הנזקקים לשירות משפטי. בתוכנית האמנותית הופיעה במקום הזמרת איה כורם.

 

עוד נכחו: השופטים בדימוס שאול מנהיים, ד"ר דפנה אבניאל, דודו גלדשטיין, איריס סורוקר ואורנית אגסי; פרופ' נטע זיו; פרופ' מוטי מירוני; עו"ד אלי זהר; עו"ד בני ברץ; עו"ד ברוריה לקנר; עו"ד אשר חלד; ורבים אחרים.

 

לקריאת הידיעה באתר גלובס לחצו כאן
 

 

 

שתפו
Please reload