במרכזי “ידיד“ חוסכים לכם כסף ועוזרים לכם לקבל כסף שמגיע לכם

© כל הזכויות שמורות ל"ידיד מרכזי זכויות בקהילה" (ע"ר)

Proudly built on  Wix by the Wix Monster בניית אתרים בוויקס

לקבלת מידע על מרכזי הזכויות וימי קבלת קהל התקשרו 1-700-500-313

במרכזי "ידיד" חוסכים לכם כסף ועוזרים לכם לקבל כסף שמגיע לכם

07/06/2018

עו"ד נועה בק, מנהלת מרכז הזכויות של "ידיד" ברמת גן, תל אביב וגוש דן ריכזה עבורנו מספר סיפורי הצלחה שמוכיחים שכשיש מי שמוכן לסייע השמיים הם הגבול.

 

הבנקים עושים הסדרים גם למשקי בית

לישראל (שם בדוי) היה חשבון בבנק הפועלים ונוצר לו חוב בגלל הלוואות שלא הצליח לכסות בזמן, הוא הגיע להסדר חודשי של פריסה של 1500 ₪ בחודש, אך לא עמד בו. בסופו של דבר הוא נתבע בבית משפט ונפתח לו תיק הוצאה לפועל שעמד על סכום של 64,540 ש"ח. המתנדב רו"ח רוני פיש (בתמונה מימין) שוחח עם עוה"ד שטיפלה בתיק. לאחר דין ודברים הסכים הבנק להוריד את החוב ל23,500 ₪ בלבד עם ריבית של 6%, בפריסה של 1,000 ₪ בחודש!

חסכון של 41,040 ₪

 

ממשיכים את המאבק בדרישות החוב המופרזות של מד"א ועל הדרך סוגרים עוד הסדר חוב לבנק

כשדניאל (שם בדוי) הגיע למרכז שלנו התברר שיש לו חוב של בסך 8,968 ₪ למד"א שבגינו נפתח לו תיק בהוצאה לפועל. המתנדבת צלילית שוחחה עם משרד עו"ד שטיפלו בגביית החוב, והסבירה להם את מצבו הקשה. בעקבות התערבותה, החוב הופחת ל-1,650 ש"ח שישולמו ב3 תשלומים, בהעברה בנקאית. 

חסכון של 7,318 ₪.

 

אך בכך לא הסתיים הטיפול בדניאל. בדיקה מקיפה גילתה כי יש לו חוב לבנק דיסקונט משנת 2014. תיק ההוצאה לפועל עמד על סך 23,204 ₪. שרית רכזת הפניות של המרכז  (בתמונה) שוחחה עם עוה"ד המטפלת בתיק. לאחר דין ודברים, הוסכם לסגור את התיק בסכום של ל4,000 ₪ בלבד שישולמו ב4 תשלומים!

חסכון של 19,204 ₪

 

דואגים גם לפיצויים ולפנסיה שלכם

מרינה (שם בדוי) עבדה כמזכירה רפואית במרפאה במשך 7 שנים. כאשר פנתה לקופת הפנסיה וביקשה למשוך את כל כספי הפיצויים, נאמר לה שיש רק 72% מכספי הפיצויים והמעסיקה שלה צריכה להשלים את הסכום. היא פנתה למעסיקה שלה וזו טענה שמאחר ומרינה התפטרה היא לא חייבת להעביר את ההפרש. המתנדב עו"ד ישראל חלוץ בתמונה משמאל שוחח עם המעסיקה והסביר לה את סעיפי החוק הקובעים כי היא חייבת להעביר את הפרש הסכומים. יומיים לאחר מכן התקשרה מרינה וסיפרה שהמעסיקה שוחחה עם רוה"ח ולטענתה נפלה טעות בגילה של הפונה ולכן לא הפרישו לה את כל הכספים והיא תתקן את הטעות.  הכסף הועבר לה כנדרש.

הכנסה של 3,000 ₪

 

וממשיכים

שתפו
Please reload