עמותת “ידיד“ חנכה מערכת הכשרה חדשה למתנדבים

© כל הזכויות שמורות ל"ידיד מרכזי זכויות בקהילה" (ע"ר)

Proudly built on  Wix by the Wix Monster בניית אתרים בוויקס

לקבלת מידע על מרכזי הזכויות וימי קבלת קהל התקשרו 1-700-500-313

עמותת "ידיד" חנכה מערכת הכשרה חדשה למתנדבים

22/02/2019

מערכת ההכשרה החדשה למתנדבים בעמותת "ידיד" יצאה לדרך.

----------

כשלושים מתנדבים, רכזי פניות, מנהלות ומנהלי מרכזי הזכויות והצוות המנהל של "ידיד", התכנסו אתמול בחצור הגלילית ליום הראשון של מערך ההכשרה החדש למתנדבים שפיתחו המחלקה המשפטית והמרכז לפרקטיקת מיצוי זכויות בעמותה.   כחלק מהכוונה להפוך את המתנדבים ב"ידיד" למקצוענים בתחום מיצוי הזכויות נבנתה מערכת הכשרה אשר במסגרתה יתקיימו במהלך השנה קורסים ברחבי הארץ. הקורסים מתקיימים בתמיכת הפדרציה של הקהילה היהודית בלוס אנג'לס.

 

 

הקורסים כוללים הכשרה בטיפול בפונים המגיעים למרכזי הזכויות וכן הרצאות ידע מקיפות בתחומים של דיור, ביטוח לאומי, זכויות עובדים ודיני עבודה, התמודדות עם חובות וקשיים כלכליים, צרכנות ועוד.

 

בתום ההכשרה יקבלו המתנדבים תעודות גמר ולאחר תקופת התמחות קצרה של כל אחד מהם במרכז הזכויות בו הוא מתנדב הם יקבלו את הסמכות לסייע לפונים הרבים המגיעים למרכזים הפזורים ברחבי הארץ. ביום ההכשרה הראשון הגיעו מתנדבות ומתנדבים ממרכזי "ידיד" הפועלים במסגרת המיזם המשותף שלנו עם המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל והכוללים את עכו, נצרת עילית, דלית אל כרמל/עוספיה וניידת זכויות הפועלת בגליל התחתון והעמקים וכן המתנדבים הותיקים של מרכז ידיד בחצור הגלילית המסייע לכל יישובי אצבע הגליל.  זו ההזדמנות להודות (בתמונה) למנסור, אנה, נוהאד, ענת, רותי, תמר, זרור, סוהם, אליעד, חנה, חופית, שירן, מור, נירה, צביקה, שמוליק, יבגי, ענבר, סוניה, שריי, בועז, גנאדי, נטליה, רינה, אמל, נהיל, שרי, איילון ומעיין.

 

 

המעוניינים להתנדב בעמותת "ידיד" מוזמנים להתקשר 02-6790710 ואנחנו נחבר אתכם למרכז הזכויות הקרוב לביתכם.

 

שתפו
Please reload