סיפור הצלחה ליום

© כל הזכויות שמורות ל"ידיד מרכזי זכויות בקהילה" (ע"ר)

Proudly built on  Wix by the Wix Monster בניית אתרים בוויקס

לקבלת מידע על מרכזי הזכויות וימי קבלת קהל התקשרו 1-700-500-313

סיפור הצלחה ליום

18/03/2019

והפעם ממרכז הזכויות באופקים הפועל במסגרת המיזם המשותף של עמותת "ידיד" והמשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל. 

 

אל שונית קוגן, רכזת הפניות של מרכז "באופקים" (בתמונה משמאל יחד עם אדוה שליכטר מנהלת המרכז) הגיע דוד (שם בדוי),אשר עבד באחד המפעלים בעיר במשך 9 שנים כמפעיל. הוא החליט לעזוב והגיש מכתב התפטרות שנכנס לתוקף לאחר כ-30 יום. לדוד נותרו 30 ימי חופשה עליהם לא קיבל פיצוי כספי וכמו כן הוא ביקש לקבל מהמעסיק מכתב על סיום העסקתו על מנת שיוכל לממש את זכויותיו ולפדות את הפיצויים המגיעים לו.

 

למרות הבטחת המעסיק כי הכספים המגיעים לו וכן האישור לפדיון הפיצויים ינתנו לו בהקדם הדבר לא בוצע ודוד, שהיה זקוק לכסף, החל במסכת מכוערת של שיחות עם המעסיק. שיחות שכללו הבטחות שהופרו ואף סירוב להעמיד לרשותו את זכויותיו כדין. שונית יצרה קשר עם הנהלת המפעל ודרשה ממנה לתת לדוד את כל הכספים והמסמכים המגיעים לו, בתוך 24 שעות מקבלת הדרישה מעמותת "ידיד", הוזמן דוד אל מנהלת כח האדם במפעל וקיבל צ'ק על פדיון ימי החופשה שלו, את המכתב לקבלת הפיצויים לא הצליח דוד לקבל באותו מעמד באשר אנשי המפעל ניסו להערים עליו קשיים. שוב התערבה שונית ובתוך זמן קצר נמסר המכתב הנכון לידיו של דוד.

 

 

דוד המאושר פדה את הכספים המגיעים לו ומשך את כספי הפיצויים שלו ועכשיו אנחנו מ סייעים לו בבדיקת עומק של תלושי השכר שלו כדי לוודא שבמהלך כל שנת עבודתו הוא קיבל את כל הזכויות המגיעות לו.


ואנחנו ממשיכים

שתפו
Please reload