סיפור הצלחה ליום

© כל הזכויות שמורות ל"ידיד מרכזי זכויות בקהילה" (ע"ר)

Proudly built on  Wix by the Wix Monster בניית אתרים בוויקס

לקבלת מידע על מרכזי הזכויות וימי קבלת קהל התקשרו 1-700-500-313

סיפור הצלחה ליום

18/03/2019

אין יותר כיף מלהתחיל את השבוע בסיפורי הצלחה. והפעם מתחילים מאחד שהגיע מחצור הגלילית

 

בחודש יולי 2018 הגיעה למרכז הזכויות של "ידיד" בחצור הגלילית, מלכה (שם בדוי) מיואשת וכמוצא אחרון. למלכה 11 ילדים ששישה מתוכם עדיין מתגוררים עימה בבית. במהלך השנים ועם התרחבות המשפחה העמידה לה חברת עמידר שתי דירות הצמודות זו לזו .

 

מלכה ובעלה שברו קיר והפכו את הדירה לאחת. לאחר כ- 40 שנות מגורים בדירה המחוברת החליטה מלכה לרכוש את הדירה. היא הגישה מספר בקשות רכישה לחברת עמידר ובכל פעם נדחתה מחדש בטענה שאם יש שני מטבחים הרי שמדובר בשתי דירות והיא יכולה לרכוש רק אחת מהן.

 

 

מלכה סירבה לכך ובמכתבים רבים ששלחה לעמידר הסבירה שיש מטבח אחד בבית והשני כבר מזמן נהרס ולא פעיל. לא עזרו כל פניותיה לעמידר ומתן הסברים כי עדיין שישה מילדיה מתגוררים עימה וכי דירה אחת ממילא לא תספיק להם , עדיין הסירוב עמד בעינו.

 

 

לתמונה נכנסה עו"ד זהבית קרובר בתמונה מימין, ואחרי מכתבים למשרד השיכון קיבלו את הבשורה המשמחת כי הפונה תוכל לרכוש את שתי הדירות. הבן שלה כתב לענת לב, מנהלת המרכז, בתמונה משמאל הבוקר את הדברים הבאים : "ענת שלום רב אמא שלי קיבלה מכתב ביום חמישי מעמידר שאומר שבוועדה הוחלט לאשר את מכירת שני הבתים. ראשית אין מילים להודות לכם !!! השמחה של אמא שלי ברגעים אלו הייתה שמחה שלא הייתה לה שנים"

 

ואנחנו ממשיכים כי מה שאנחנו יודעים זה לעשות. לא לדבר

שתפו
Please reload