סיפור הצלחה ליום

© כל הזכויות שמורות ל"ידיד מרכזי זכויות בקהילה" (ע"ר)

Proudly built on  Wix by the Wix Monster בניית אתרים בוויקס

לקבלת מידע על מרכזי הזכויות וימי קבלת קהל התקשרו 1-700-500-313

סיפור הצלחה ליום

18/03/2019

אנחנו מצפינים למרכז הזכויות בנצרת עילית הפועל במסגרת המיזם המשותף שלנו עם המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל

 

אל עו"ד נטליה כץ, מנהלת מרכז בנצרת עילית (בתמונה) הגיעה דורית (שם בדוי), אם חד הורית בגיל 54. מסתבר שבזמן האחרון יש לא מעט מעסיקים שזכויות העובדים שלהם לא בדיוק מעניינות אותם.  במקרה של דורית התברר כי היא עבדה בארגון העוסק בספורט וקיבלה שכר שעתי. ביום בהיר אחד התברר לה כי הארגון עבר לעבוד בעיר אחרת והיא פוטרה, הלכה למעשה, מבלי שניתנו לה פיצויי פיטורין וכל שאר הזכויות הסוציאליות המגיעות לה, שלא לדבר על שימוע לפני פיטורים, מתן מכתב פיטורים ועוד.

 

עו"ד כץ שלחה מיד למעסיק מכתב ובו הודעה כי דורית בעצם התפטרה בשל הרעת תנאי העבודה שלה וכן דרישה חד משמעית לקבלת כל הכספים, המסמכים והזכויות הסוציאליות המגיעות לה. התשובה שהתקבלה דרך תלוש המשכורת שהועבר לדורית היתה מבישה.המעסיק שילם לה 400 ש"ח וחשב שבזה הוא מסיים את הנושא. אבל אצלינו זה לא עובד כך.

 

 

בתוך זמן קצר קיבל המעסיק מכתב התרעה לפני תביעה ובו דרישה חד משמעית לקבלת פיצויי פיטורין, דמי הודעה מוקדמת, פדיון ימי חופשה ומחלה, דמי הבראה וכמובן את המסמכים שיאפשרו לשחרר את כספי הפנסיה שנצברו לטובת דורית בחברת הביטוח אליה הועברו.

 

לפני מספר ימים חזרה דורית אל מרכז הזכויות וחיוך גדול על פניה, היא קיבלה סכום של כ- 11 אלף ש"ח מהמעסיק ועוד כ- 6,000 ש"ח מחברת הביטוח. סכום זה בוודאי יסייע לה בשבועות הקרובים עד שתמצא עבודה חדשה.

 

 

ואנחנו ממשיכים

שתפו
Please reload